MENÜ

HAKKIMIZDA

Firmanıza Değer Katın...

BİZ KİMİZ

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Proactive Marka Patent Danışmanlık, prensiplerinden ve ideallerinden ödün vermeden kısa zamanda bulunduğu sektörün büyüyen ve gelişen yüzü olmuştur.

Proactive Marka Patent Danışmanlık;Başta marka ve patent olmak üzere, hukuk, ürün belgelendirme, kurum kimliği, web tasarımı vb. konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Marka patent konusunda alışılagelmişin dışında hızlı ve sistemli sonuç üretmeyi amaçlayan ve güçlü kadrosu sayesinde markaların tescil aşamasıyla ilgili her detay hakkında bilgi sahibi olma olanağı sağlamaktadır. Sadece birkaç aşamada daha önce birçok hukuksal konuyla vakit harcanarak yapılan işlemler, marka itirazlarınız en kısa sürede ve güvenli şekilde yapılabilmektedir.

Proactive bugüne kadar yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok marka, patent, tasarım ve faydalı model adına birçok iş yapmıştır.

 

VİZYON

Hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen Kurumsal Marka ve Patent şirketlerinden birisi olmaktır.

MİSYON

Proactive Marka Patent olarak kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensibimizdir. Marka ve kalitenizi ulusal ve uluslararası pazarda korumak, tescil ettirmek ve her türlü hak kaybınızın önüne geçmektir. 


Aynı zamanda hizmetlerimizden her büyüklükte işletmenin yararlanmasını sağlamak, insan kaynağı standartlarını en üst düzeyde tutarak müşterilerinin en kaliteli hizmeti almasını sağlamaktır.

İlkelerimiz

  1. Kişisel ve Kurumsal Fikri Mülkiyet Haklarına Saygı Duymak
  2. Kalite ve Sonuç Odaklılık
  3. Uzun vadede ve her zaman doğru çalışma.
  4. Dürüstlük ilkesinden ödün vermemek.

Temel Değerlerimiz

  1. Takım ruhu
  2. Güvenilirlik
  3. Pazar lideri olmak
  4. Müşteri odaklı çalışma