MENÜ

ISO VE TSE BELGELENDİRME HİZMETİ

ISO VE TSE BELGELENDİRME HİZMETİ HEMEN TEKLİF AL

Danışmanlık hizmeti kategorisindeki çalışmalarımızla TSE ve ISO belgesi alınabilmektedir. ADL belge kategorisinde başvuru yapan firmamız, sizin adınıza belge temin etmektedir. Bu konuda danışmanlık hizmetini tercih edenler için çözüm üretilmektedir. Belgelendirme (tse & ıso) kategorisinde çözüm üreten firmamız, güncel çözüm sunmaktadır. Bu kategorideki yeni uygulamaları takip etmekteyiz. Hizmet kalitesini güncelleyen ekiplerimiz, işin ehli kişilerden oluşmaktadır. A’dan Z’ye başvuru hizmetinin yanı sıra danışmanlık hizmeti de veriyoruz.
 

TSE belgesi;

Bu belge, ürünün standartlara uygunluğunu belirtmektedir. Ürünün kalitesi ve diğer bütün özellikleri tek tek değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme işleminin ardından bu belge verilmektedir. Ekonomi ve iş dünyasında güvenilirlik bu belge ile meydana gelmektedir. Konusunda deneyimli eleman kadrosu ile kısa sürede başvuru işlemi gerçekleştiriyoruz.
 

TSE belgesinin faydaları;

Ürün kategorisinde TSE standartları, ürüne olan güveni artırmaktadır. Müşteri, TSE standardını gördüğü zaman ürününüzü güvenle alır. Ürün kalitesinin belgelenmesi, ekonomik açıdan başarılı sonuçlar verecektir. Firma bazında da durum aynıdır. TSE standartlarında bir işletme, müşteriye güven verir. Alışveriş ve hizmet kategorisinde tercih edilmenize neden olur. Belgelendirme (tse & ıso) işlemleri kategorisinde firmamız, hizmet kalitenizi artırmaktadır. Personel ve hizmet kalitesini belgelenmesi bu belgenin temini ile mümkündür.

 

TSE belgesi nasıl alınır?

Bu belge için iki kategori bulunmaktadır. Personel ilgili şartlar ilk şarttır. Diğer ikinci şart iş yeri ile ilgilidir. Bu kategoride iş yerinin özellikleri incelenmektedir. Ekipmanlar, makineler, kalite yönetimi ve sisteme bağlı dökümantasyon incelenen şartlardır. Personel kategorisinde ise, personel formları, özlük dosyası ve portör muayenesi bulunuyor. Bunlara ek olarak sabıka kaydı, mesleki ve yönetici belgeleri bulunuyor. Bütün bu şartlar incelenmektedir. İnceleme sonucunda firmaya TSE belgesi veriliyor.


Firmamız, bu kategoride başvuru işlemini gerçekleştirmektedir. Türk Standartları Enstitüsüne yapılan bu başvuru ile kısa sürede belge temin edilmektedir. Tecrübeli ekiplerimiz kısa zamanda bütün işlemleri gerçekleştirmektedir. İşinizin için yeterli seviyeye gelmeden bu belgeyi alamazsınız. Bu nedenle ürün veya hizmet kategorisinde yeterlilik seviyesi önemlidir. İş yeri için alınan belge TSE-HYB olarak isimlendirilmektedir. HYB, hizmet yeterlilik belgesi anlamına gelmektedir.


Ürün kategorisinde de bu belge alınabilmektedir. Üreticilere verilen bu belge, TSE ürün belgesi olarak isimlendirilmektedir. Ürününüz bu kategoride Enstitü tarafından incelenmektedir. İncelenen ürününüz yeterli özelliklere sahipse bu belge verilmektedir.

 

ISO belgesi;

Bu belge uluslararası standart belgesidir. Ülkeler Arası Standart Organizasyonu’nun kısaltılmış halidir. İsviçre’nin Cenevre kentinde kurulmuştur. 1947 yılında kurulan bu organizasyon, kalite standardını belirlemektedir. Sanayi, ticaret ve endüstri kategorisinde uluslararası çözümler meydana getirmektedir. Pratik, etkili ve konusunda deneyimli personelimiz, TSEeee kategorisinde çözüm üretmektedir. Elektrik ve elektronik kategorisi hariç birçok konuda ISO belgesi alınabilmektedir. Ürün ve işletme kategorisinde ISO belgesi almak, oldukça kolaydır. 1987 yılında örgüt, ISO 9000 standartlarını belirlemiştir. Daha sonra 9001 ve 14000 gibi birçok kategori belirlemiştir.
 

ISO belgesinin faydaları;

Firmamız, bütün bu kategorilerde bu belgeyi temin edebilmektedir. Bu belge ile birlikte, devlet bazında meydana gelen standart işlemlerinde uyum sağlanmaktadır. Taraf kuruluşların onayı ile ortak standart hazırlanmaktadır. Bilgi paylaşımı, iş ortaklığı, yeni standartların hazırlanması ve kolaylık oluşturma, bu işlemlerin amacıdır. Kalite standardı kategorisinde belgelendirme (tse & ıso) çözümleriyle, bu belgeyi temin ediyoruz. TSE ve ISO belgeleri bir firmanın güvenilirliğinin belgesidir. Diğer yandan kalitesini gösteren belgelerdir. Ticarette ve ekonomide üst seviyedeki birçok firma bu belgelere sahiptir. Bu hizmetin diğer avantajı ise hizmet kalitenizi artırmasıdır. Belgenin standartlarına uyum sağlamak adına hizmet kalitesi artırılmaktadır.