MENÜ

YURT DIŞI PATENT HEMEN TEKLİF AL

Büyük firma olma yolunda ilk önemli adım marka tescilidir. Ürün ve firma taklidinin önlenmesi için isim tescili gereklidir. Yurt dışı kategorisinde isim tescil işleminde firmamızın hizmet kalitesini değerlendirebilirsiniz. Ülkemizde gerçekleşen tescil işlemleri Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Yurt dışı tescil işlemleri ise belirtilen ülkelerde geçerlidir. Tescil işlemleri kategorisiyle kısa zamanda tanınan bir marka haline gelebilirsiniz. Büyük firmalara rakip olmak için patent işlemlerine gereken önemi vermelisiniz. Kısa zamanda rakiplerinizi geride bırakmak için tescil işlemi önemlidir. Yurt dışı patent kategorisiyle uluslararası ticaret kategorisinde başarıya daha yakınsınız.


Küresel başarının ilk önemli adımı;

Dünyanın en büyük firmaları, küresel anlamda ciddi başarılara imza atıyor. Bunun en önemli nedeni reklamdır. Patentli marka reklamı, dünya çapında başarıya ulaşmayı sağlıyor. Yurtdışı patent işlemlerinde, tescil sınırları dahilindeki ülkelerde markanız taklit edilemez. Firmamız, patent alma işlemlerinde profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Marka problemi yaşamamak için tescil işlemlerini uzman ekibimize bırakabilirsiniz. Dünya genelinde zirveye tırmanmak için isim tescil işlemlerini ihmal etmeyiniz.


Dünyanın en büyük firması olabilirsiniz;

Markalaşmak ve dünya genelinde söz sahibi olmak için tescil önemlidir. Yurt dışında bu konuda söz sahibi olan kuruluş Wipo'dur. Wıpo, uluslararası isim tescil işlemlerinde yetkilidir. 1967 yılında kurulan bu kuruluş, uluslararası tescil konusunda çözüm üretmeye başlamıştır.
Yüzlerce ülkeyi bünyesinde barındıran Madrid Protokolü, isim tescilde dünyanın en büyük kuruluşudur. Yurtdışı patent konusunda söz sahibidir. OAPI Afrika birliği, Afrika ülkelerindeki ülkeleri kapsamaktadır. EVIPO birliği İspanya’da kuruldu. Bu topluluğun belirlediği ülkelerde isim tescil işlemi gerçekleşmektedir. Avrupa, Avrasya ve Arap ülkeleri kategorisinde protokoller de mevcuttur. Bu protokollere üye ülkeler, isim tescil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Faaliyet göstereceğiniz ülkelerde firmamız sizin yerinize başvuru yapmaktadır. Tecrübeli ve konusunda yetkili personelimiz, başvuru işlemini kısa zamanda gerçekleştiriyor. Profesyonel tescil işlemleriyle, ekonomide söz sahibi olmanızı sağlıyoruz.


Marka tescilinde etkili yöntemleri tercih ediyoruz;

Firmamız, markalaşma kategorisinde çözüm seçeneklerini sizler için bir araya getiriyor. Yurt dışı tasarım tescili süreci konusunda profesyonel ekiplerimiz, konusunda tecrübelidir. Birçok konuda uluslararası tescil işlemi gerçekleştiriyoruz. Başvuru işlemlerinde takip edilmesi gereken prosedür eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriliyor. İsim, logo ve tasarım konusunda tescil işlemi gerçekleştiriyoruz. Başvuru ve başvurunun kabulü sürecinde, isim kontrolü yapılmaktadır. Tasarım veya tescil incelemeye alınmaktadır. İnceleme işleminin ardından başvuru için onay veya red gelmektedir. Onay işleminin ardından asıl başvuru işlemi gerçekleşmektedir. On yıl süreyle tescil işlemi geçerlidir. On yıl sonunda tescil işlemi yenilenmesi gerekmektedir. Yurt dışı patent işlemleriyle reklam konusunda rahat hareket edebilirsiniz. Tescil işlemi yapılan markanın reklamını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Reklam işlemleriyle ürününüz kısa zamanda tanınan bir marka olur. Tescilli olduğu için başka firmalar tarafından taklit edilemez.


Patent neden önemlidir?

Yurt dışı kategorisinde gerçekleştirilen patent işlemleri, taklit edilmeyi önler. Yıllarca tanınmak için harcanan reklam masrafları boşa gider. Reklam işlemlerinden önce tescil işlemlerinin takip edilmesi gerekir. Markanın tescille korunması gerekir. Piyasaya çıkardığınız ürünün tescil işlemi, bu nedenle önemlidir. Sizi taklit eden firma müşterilerinizi almaya başlayacaktır. Bu durumda satışınız düşecek, müşterileriniz taklitçi firmaya kayacaktır. Yurtdışı patent işlemini gerçekleştirirseniz, resmi yaptırım uygulayabilirsiniz. Günümüzde büyük firmalar patent işlemlerine önem vermektedir. Tescil işlemi yapılmamış fakat markalaşmış isimler sizin için problem meydana getirebilir. Belli bir seviyeye gelen tescilsiz ürünleriniz, başkaları tarafından taklit edilebilir. Başkaları ürününüzün tescilini alırsa, ürün ismini değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle üretimin ilk safhası, doğru isim tercihi ve isim tescilidir.